O NAŠÍ FIRMĚ

Společnost Bud-Net Internet provider s.r.o. poskytuje své služby již od roku 2005.

Prvotním záměrem bylo poskytnout široké veřejnosti kvalitní a především maximálně spolehlivé telekomunikační služby, zejména připojení k internetu. Postupem času se ke kvalitním připojení k internetu začala nabízet i služba VoIP, což je plnohodnotná náhrada pevné telefonní linky, ovšem bez měsíčního paušálu.

Celá naše síť je postavena na nejmodernějších technologiích - 2,4Ghz, 5Ghz, 10,5Ghz, 18Ghz rádiové spoje, 100Mb a 1Gb metalické propoje, nově také provozujemě řadu optických tras. Veškerá infrastruktura je neustále monitorována a modernizována. Ve své páteřní síti i u klientů používáme výhradně zařízení s operačním systémem MikroTik.

V současné době je síť připojena profesionálním, licencovaným radiovým spojem přímo na národní optickou síť, což garantuje ty nejlepší parametry připojení, které lze vůbec dosáhnout.

Ve své práci se řídíme dvěmi jednoduchými zásadami. Za prvé - v jednoduchosti je síla, za druhé - upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.
Proto nejsme v pokrytých lokalitách největší síti, zato si hýčkáme své klienty kvalitními službami, rychlým servisem a lidským přístupem.
A to je to, oč nám jde!